Close
Cumhuriyet Mah. Malatya Cad. Hazardağlı Plaza No:306 ELAZIĞ
0544 648 1011 info@detoxscenter.com

Sıkça Sorulan Sorular

DETOKS NEDİR?

Günlük hayatın koşuşturmacası, yanlış beslenme ya da beslenme düzensizliği, stres, hava ve su kirliliği nedeniyle vücudumuz toksinlenir. Bu toksinler, “hastalıklar” olarak adlandırdığımız durumları geliştirmemizin sebebidir. Kendimizi hastalıktan uzak tutmak ve gençliğimizi, enerjimizi ve görünümümüzü yıllarca korumak için bu zehirli yükten kurtulmamız gerekiyor. Bunu başararak, gençliğin sırrının büyük bir kısmını keşfetmiş oluyoruz.

Vücudumuzun bu konuda bizim desteğimize ihtiyacı var. Juice’ler ve Juice Detoks programları ise en büyük yardımcınız. Soğuk sıkım, tamamen katkısız, dengeli sebze ve meyve sularınız vücudunuza destek olarak toksinlerden kurtulmasına yardımcı olur metabolizmanızın da hızlanmasını sağlar.

Juiceleri Nasıl Kullanabilirim?

İçerisinde 3 kiloya yakın sebze ve meyve bulunan soğuk sıkım yöntemi ile hazırlanan Juicelar hayatınızda çok radikal bir değişiklik yapmanıza gerek yok. Normalde yiyemeyeceğiniz kadar sebzeyi Juice içerek tüketebilir hem de soğuk sıkım yöntemi ile hazırlandıkları için bütün besin değerlerinden maksimumda faydalayabilirsiniz. Paket programlarınızda içeriğinde detoks ürünleri kullanımını belirten günlük diyet listeleri ile gönderim yapılacaktır ve ürün tüketim zamanları size gönderilen programa ile kullanımı önerilmektedir.

ANTIAGING- ORTA SEVİYE JUİCE PAKETİ ve 1 AYLIK ONLİNE DİYET TAKİPLİ JUİCE DETOKS PAKETİ-İLERİ SEVİYE paketleri uzman diyetisyen eşliğinde whatsapp üzerinden takip gerçekleştirilcektir.

“Cold press” nedir?

Soğuk pres, alışık olduğumuz katı meyve sıkacaklarına göre çok daha yavaş olmasına rağmen elde ettiği onlarca kat fazla enzim, vitamin ve mineral oranıyla bizim tercihimizdir. Bu yöntem, slow juicer gibi farklı tekniklerle karıştırılmamalıdır. Cold press sistemi sıkım aşamasında oksidasyonu minimumda tutarak, meyve – sebzelerdeki besinlerle posayı birbirinden ayırır.

Cold Press’in diğer meyve sularından farkı nedir?

Cold Press yöntemiyle, bıçaksız olarak sebze veya meyveleri çiğnemek ve ezmek suretiyle suları elde edilir. Bu şekilde düşük hızda herhangi bir ısı veya oksidasyon olmadan yiyeceğin vitamin ve mineral değerlerinin korunması sağlanır. Bu sistem meyve ve sebzelerin hücresel yapılarını aynen korur, oksidasyon ve ayrılmayı önler, enzimlerin ve besinlerin doğal formlarına yakın bir şekilde kalmasını sağlar. Cold Press yöntemi besin kaybını minimuma indirerek doğal tat ve besin değerini korur.

Ürünleri ne şekilde muhafaza etmeliyim?

Juice Life ürünlerini buzdolabında muhafaza etmelisin. Ürünü açtıktan sonra yine buzdolabında muhafaza edip 24 saat içinde tüketmen gerekir.

Kimler detoks yapamaz ?

Gebelik ve emzirme sırasında tavsiye edilmemektedir İçecekler pastörize edilmediği için içindeki bakteriler bebeklerde, küçük çocuklarda, yaşlılarda ve zayıf bağışıklık sistemi olan insanlarda zararlı etkiler doğurabilir. Bazı sağlık sorunları sebebi ile belirli meyve/sebze suyu alımının sınırlandırılması gerekebilir. Örneğin, belirli bir meyve veya sebzeye alerjin varsa bunu içeren sulardan kaçınmalısın. Eğer diyabet veya hipoglisemi varsa meyve suları her zaman yemek ile birlikte alınmalıdır. Belirli rahatsızlığı olanlar ve düzenli ilaç kullananlar öncelikle doktorlarına danışmalıdır.

Bu içeceklerin tadı çok güzel, içinde şeker mi var?

Juice’ların hiçbirinin içinde şeker yok! Bu içeceklerin içinde şişelerin üstünde yazanlardan başka hiçbir şey yok. Tadlarının güzel olmasının sebebi bu tadı yakalayana kadar çok uzun bir test sürecinden geçmiş olmaları. Soğuk sıkım yöntemi ile hazırlanmış Juice’lar, sebze ve meyvelerin karışımından elde ediliyor. Meyve sebzelerin içindeki besinler, vitamin, mineral ve antioksidanları alırken içindeki doğal şekeri de almış oluyoruz.

Kaç günde teslim ediliyor?

Ürünlerimizin soğuk zincir kargo ile gönderilmesi ve bu sevkiyat yönteminin, sair gönderi seçeneklerinden daha farklı şartlar gerektirmesi nedeniyle, siparişinizin ardından 2-3 gün içerisinde, soğuk veya donuk olarak teslim edilmektedir.

Ürünler kaç gün dayanıyor?

Cold press Juice’lar buzdolabında tutuldukları ve kapakları içilene kadar açılmadıkları sürece, teslimattan itibaren 5 günlük raf ömürleri bulunmaktadır.